Świąteczne filmy, wyzwanie czytelnicze, czyli #COUMNIE

Cześć
Dawno nie było postu pisanego, dlatego uznałam, że warto napisać parę słów co u mnie słychać. 
Grudzień się zaczął a co za tym idzie nowe nowe świąteczne filmy na kanale : link poniżej

Nie jest to typowy „vlogmas” ale zdecydowanie więcej materiału pojawi się w tym okresie, dlatego serdecznie Was zapraszam do oglądania, komentowania i udostępniania :)
Dodatkowo cały czas kombinuję, zmieniam nagłówki zarówno na kanale jak i na fb czy blogu, myślę, że na nowy rok powstanie już coś nowego...(mam nadzieję)!
Co do mojego książkoholizmu ostatnio jest gorzej. Zauważyłam to też u innych booktuberów, czy blogerów, że listopad był mało czytelniczym miesiącem, przez co moje wyzwanie czytelniczce (przeczytać 52 książki) nie idzie do przodu...i raczej nie uda mi się go zrealizować w 100% no ale trudno. Podsumowanie i tak nagram z wielką chęcią :) Jestem ciekawa jak u Was, ile książek za Wami w 2015 roku?

Koniecznie muszę napisać też, że planuję nagrać Q&A, więc jeżeli macie jakieś pytanie do mnie piszcie w komentarzach tutaj albo na instagramie mój nick to hikatrinone :)


K. 

Komentarze

  1. Ja w tym roku, jesli chodzi o ksiazki, wczytywalam sie w kryminaly Agathy Christie :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ostatnio mocno zaniedbałam sprawy książkowe, a szkoda bo bardzo lubię czytać, ale niestety ciągle brakuje mi czasu więc coś musiało ucierpieć :/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty